fbpx
tlo — kopia

     Każdego roku w Polsce odnotowujemy wzrost ilości przeładowywanego kamienia naturalnego, który jest importowany z Chin, Indii, Brazylii. Szczecin w 2018 roku został okrzyknięty największym portem przeładunkowym kamienia w Europie. Podobnie jest z Trójmiastem – wzrasta liczba kontenerów które wpływają do Portów w Gdyni i Gdańsku z granitem, marmurem i kwarcem z naciskiem na pierwszy surowiec. To wiatr w żagle dla firm specjalizujących się w przeładunkach bloków kamiennych, granitowych i marmurowych, a także płyt granitowych w paczkach, nagrobków oraz innych ciężkich surowców i produktów finalnych.

     Załoga do przeładunków kamienia, bloków granitowych czy paczek z dużą płytą (big slab) wymaga fachowej wiedzy, a nade wszystko doświadczenia, które nasza załoga w BCS posiada od kilkunastu lat.

     Specjalistyczny terminal przeładunkowy Baltic Containers Services znajduje się 8 km od gdyńskich portów i oferuje kompleksowe usługi od pobrania kontenera z portu po dostarczenie towaru we wskazane miejsce.

 

Zapraszamy
Gerard Dąbrowski
Baltic Containers Services Sp. z o.o.
e-mail: bcsdepot@gmail.com
tel: 531530746

0
Shopping Basket