fbpx

Rozładunek kontenerów

Jakość przeładunku kamienia

Jak Państwo wiecie od dłuższego czasu terminal Baltic Containers Services w Dębogórzu (okolice Gdyni), zajmuje się przeładunkami kontenerów z portów BCT, GCT i DCT.

To od naszych klientów mamy informacje, że w całej branży kamieniarskiej dużo się mówi o naszym terminalu przeładunkowym. My uważamy, że i tak za mało. Dlaczego o BCS powinno być głośniej?

Zawiesia i sprzęt do przeładunku

Używamy wysokiej jakości zawiesi i sprzętu do przeładunku kontenerów 20 i 40 stopowych. Ekipa BCS posiada wózki widłowe, które mogą przeładować płyty granitowe, nagrobki jak i bloki granitowe o wadze do 32 ton. Począwszy od 2,5 i 3,5 tonowych wózków widłowych, po wózki 12 tonowe, jak i wózek widłowy, który jest w stanie zdjąć i rozładować kontener o wadze 32 Ton

Transport płyt granitowych

Do transportu drogowego płyt granitowych na życzenie klienta wypożyczamy metalowe stojaki, tak by towar bezpiecznie dojechał w stanie nienaruszonym na miejsce rozładunku. Każdy kontener dla Baltic Containers Services to kolejne wyzwanie, do którego podchodzimy z zaangażowaniem, motywacją, a także z odpowiednim respektem, dbając o bezpieczeństwo towaru i pracowników, ponieważ rozładunki kontenerów z kamieniem nie należą do łatwych i nietrudno tu o błąd. Łatwo za to o narażenie BCS i klienta na duże koszty, których staramy się unikać poprzez przeznaczenie na przeładunek odpowiedniej ilości czasu, tak by towar i kontener były bezpieczne.

Rozładunek kontenerów

Posiadamy doświadczenie w rozładunku kontenerów. Dzięki temu nasi pracownicy robią to na tyle sprawnie, by uniknąć opłat demurrage i detention czy to za przetrzymanie kontenera w porcie czy na naszym terminalu przeładunkowym. Jako zgrana “drużyna BCS” dbamy o portfel klienta. Dzięki czemu mamy już dużą bazę klientów, którzy są z nami na tyle związani, że regularnie przysyłają na nasz depot coraz większe ilości kontenerów do rozformowania.

Każdorazowo uczymy się czegoś nowego, każde doświadczenie, każdy kontener i całe otoczenie wokół usługi jaką Baltic Containers Services oferuje klientowi pomaga wychodzić naprzeciw nowym i spersonalizowanym rozwiązaniami.

Lubimy to co robimy, dlatego też jesteśmy otwarci na każdy pomysł, a zadowolenie klienta jest dla nas kluczowym wyznacznikiem usług przeładunkowych, jak i wiodącym mottem drużyny BCS. Nasz depot jest zawsze otwarty na współpracę, więc zapraszamy do wspólnego działania.

Gwarantujemy, że praca z terminalem przeładunkowym nie była jeszcze tak przyjemna i prosta.

 
płyta granitowa
0
Shopping Basket