fbpx
Przeładunek kontenera

Monitoring przeładunków

Bezpieczeństwo towaru klienta jest dla nas jednym z najważniejszych zadań firmy. Dlatego wprowadziliśmy rozbudowany system monitoringu, który pomaga nam dbać o bezpieczeństwo Twojego towaru. System monitoringu pozwala nam również kontrolować postęp przeładunków oraz nadzorować terminowość realizacji powierzonych nam zadań. 

Bezpieczne przeładunki kamienia

Na jednym z ujęć kamery monitorującej widać część terminalu przeładunkowego BCS, na którym możemy zobaczyć jak pracują specjalistyczne wózki widłowe. Możemy zaobserwować jak przebiega rozformowywanie kontenerów. Jeden z naszych pracowników po wykonanym rozładunku zamyka kontener, który jest przewożony w miejsce przeznaczone na puste kontenery, skąd cyklicznie są odwożone do portu.

Na terminalu są wyznaczone miejsca na każdy rodzaj towaru jak i drewno pozostałe po paczkach zabezpieczających dużą płytę granitową.

Pośród składowanych towarów na placu  możemy zauważyć płyty granitowe w paczkach, skrzynie z elementami granitowymi, płyty granitowe na płasko, jak i pasy granitowe. Terminal przeładunkowy firmy BCS jest utwardzony, co znacznie ułatwia załadunek i składowanie towaru, a także podnosi bezpieczeństwo Państwa towaru.

Na ostatnim zdjęciu widzimy załadunek tzw „kontener-samochód”, będzie to ładunek mieszany, ponieważ klient potrzebuje dostać na następny dzień jedynie część skrzyń oraz płyt granitowych, które aktualnie znajdują się w większości w kontenerze, który odebraliśmy rano z portu w Gdyni. 

Płyty wyciągamy na specjalnych zawiesiach produkowanych dla nas na zamówienie, by spełnić wszystkie warunki bezpieczeństwa i dostarczyć towar w jak najlepszej jakości do klienta w nienaruszonym stanie, bez rys, zadrapań czy uszkodzeń.

0
Shopping Basket